KET testai

Šia programa naudojasi dauguma vairavimo mokyklų, ruošdamos vairuotojus ir išduodamos teorijos baigimo liudijimą. Pilną testą išsprendę teigiamai bent 10 kartų, galite drąsiai laikyti egzaminą Regitroje.

Kaip naudotis? 

Prisijungę prie nuotolinio mokymosi programos, Jūs galite spręsti norimos kategorijos KET testus lietuvių ir rusų kalbomis. Išsprendus testą, Jūs galite peržiūrėti testo atsakymus ir pamatyti, kokie buvo teisingi atsakymai ir kokius pažymėjote Jūs. Padarytas klaidas Jums padės išsaiškinti programoje nurodyti kelių eismo taisyklių punktai ir priedai.

Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų, kurie apima visus KET skyrius, saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus.

Šiam testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas.

Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas.

Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus.

Taip pat Jūs galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 – K6, kurie apima tam tikrus KET skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita yra identiški kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus Regitroje.

KET testai (KET bilietai) yra pastoviai atnaujinami atsižvelgiant i norminių aktų reikalavimus ir mokymo metodikų tobulinimo pasiekimus.

Testas yra skirtas mokintis B kategorijos vairavimo testams.

Testo sprendimui reikalingas Flash įskiepis, todėl jis gali neveikti su išmaniaisiais įrenginiais (planšetiniais kompiuteriais ir telefonais).